CENTRUM NAPRAW łÓDŹ

Konserwacja i naprawa wind UDT

Doświadczenie naszej firmy oraz stale uaktualniana wiedza sprawia, że możemy przedstawić Państwu obszerny zakres usług związanych z obsługą urządzeń podlegających dozorowi technicznemu, a ściślej mówiąc – transportu bliskiego.

WMW Automotive zajmuje się profesjonalnym serwisem i konserwacją wind samochodowych załadowczych wszystkich typów. Jesteśmy elastyczni
w wyborze miejsca realizacji przeglądów konserwacyjnych wind – na życzenie Klienta dojeżdżamy pod wskazany adres. Co ważne – prowadzimy pełną, wymaganą przez UDT, dokumentację windy.

Co składa się na przegląd konserwacyjny windy samochodowej?

Korzystając z naszych usług masz pewność, że wszystkie komponenty Twojego urządzenia zostaną dokładnie sprawdzone. Nasi fachowcy dokonują profesjonalnego przeglądu konserwacyjnego wind samochodowych, w skład którego wchodzi:

Co jaki czas należy dokonywać przeglądu konserwacyjnego windy?

Aby korzystać z windy jak najdłużej, a przy tym – aby jej użytkowanie było bezpieczne, należy dokonywać regularnych przeglądów konserwacyjnych. Czas ich wykonywania zależy od częstotliwości i intensywności używania urządzenia. Jednak najczęściej przegląd windy powinien być realizowany co 180 dni. Wyjątek stanowi dokumentacja techniczno-ruchowa, w której producent może wskazać inne terminy przeglądów. Warto wiedzieć, że każdorazowe korzystanie z windy samochodowej załadowczej powinno być poprzedzone dokładnym sprawdzeniem jej stanu technicznego przez użytkownika. Ruchy wykonywane przez windę powinny być płynne i regularne zarówno podczas podnoszenia, jak i opuszczania. Jedynym źródłem hałasu może być agregat. W sytuacji, kiedy podejrzewamy hałas w innym miejscu, należy zgłosić się do profesjonalnego serwisu. Pamiętajmy, że ignorowanie powyższych wskazówek może prowadzić do poważnych awarii urządzenia.