CENTRUM NAPRAW łÓDŹ

Blacharstwo i Lakiernictwo

Nasz serwis realizuje wszelkie naprawy blacharskie i lakiernicze. Ogromnym atutem naszej firmy jest możliwość BEZGOTÓWKOWEJ NAPRAWY BLACHARSKO-LAKIERNICZEJ!

Co to oznacza?

Za każdym razem, kiedy dojdzie do kolizji lub wypadku, kierowca decyduje, czy chce otrzymać środki pieniężne i naprawić pojazd we własnym zakresie, czy też skorzystać z wygodnej, bezgotówkowej likwidacji szkody. Kierując się wieloletnim doświadczeniem naszej firmy wiemy, że największą korzyść osiągniemy wybierając drugą opcję. Pozwoli ona uniknąć niepotrzebnego stresu i zaoszczędzić czas związany z samodzielną naprawą powypadkowych szkód.

Zapewniamy:

WMW Automotive Centrum Napraw Łódź - tu skutecznie zlikwidujesz każdą powypadkową szkodę!​

Nasza firma dba o Twój komfort. Pomożemy Ci sprawnie przejść przez wszystkie formalności dotyczące procedury zgłoszenia szkody w towarzystwie ubezpieczeniowym. Naprawę Twojego auta rozpoczynamy zaraz po wycenie szkody, której dokonuje nasz profesjonalny rzeczoznawca! Sporządzone opinie gwarantują najwyższą jakość i szybki czas realizacji zlecenia. Jako profesjonalny serwis współpracujemy z ubezpieczycielami i przeprowadzamy skuteczną likwidację szkód zarówno z OC, jak i AC. Nasz serwis na czas pracy nad Twoim autem oferuje możliwość otrzymania pojazdu zastępczego!

Dlaczego warto wybrać bezgotówkową likwidację szkód w WMW Automotive?

W przypadku rozliczeń gotówkowych często zdarza się, że ubezpieczyciel nie wypłaci dostatecznej kwoty odszkodowania, która pokryje cały koszt naprawy auta. Dlatego też zalecamy korzystanie z bezgotówkowej likwidacji szkód – jest to bezpieczna i najwygodniejsza forma naprawy pojazdu w sytuacji wypadku lub kolizji. W WMW Automotive w Łodzi pomożemy Ci przejść przez wszystkie procedury dotyczące zgłoszenia szkody oraz dokonamy dokładnej kalkulacji kosztów, co pozwoli nam przeprowadzić naprawę, wykorzystując w tym celu najlepszej jakości części i profesjonalne rozwiązania!

Naprawiamy samochody zarówno po małych kolizjach, jak i po poważnych wypadkach. Nasi specjaliści podejmują się również zleceń, mających na celu wyeliminowanie małych i dużych ognisk rdzy. Wszystko to odbywa się przy użyciu najnowszych technologii lakierniczych, lakierów UV, ramy pomiarowo-naprawczej oraz zgrzewarki inwentorowej do naprawy stali wysoko wytrzymałych!

Wyróżnia nas wysoki standard i umiarkowane ceny. Wycenę usługi blacharsko-lakierniczej określamy po uprzednim obejrzeniu pojazdu. Ze względu na różne możliwości finansowe naszych Klientów – zawsze konsultujemy się w sprawie technologii i zakresu prac przy danym pojeździe. Doświadczeni pracownicy naszej firmy pomogą dokonać właściwego wyboru likwidacji szkody, aby Twoje auto jak najszybciej wróciło do stanu, który Cię usatysfakcjonuje!

Bezpieczeństwo Twojego samochodu jest dla nas najważniejsze, dlatego wyposażyliśmy nasz serwis w nowoczesną lakiernię i sprzęt, który jest dziś niezbędny w profesjonalnym warsztacie zarówno w Polsce jak i w UE. Ponadto, korzystamy z części pochodzących od renomowanych producentów, dbając tym samym o to, aby auto wyjechało z naszego serwisu w stanie, z którego będziesz zadowolony.