CENTRUM NAPRAW łÓDŹ

Wulkanizacja i przechowalnia kół

Wulkanizacja

Najczęstszym powodem wizyty w serwisie ogumienia jest sezonowa wymiana opon. Jednak warto wiedzieć, że czasem niewiele potrzeba, aby opona została uszkodzona. Przerwać jej strukturę mogą znajdujące się na drodze ostre przedmioty lub choćby nieodpowiednio ułożony kamień.

Kiedy wskutek powyższych lub podobnych czynników zewnętrznych dojdzie do uszkodzenia opony – należy bezzwłocznie udać się do warsztatu wulkanizacyjnego. WMW Automotive w Łodzi oferuje szeroki wachlarz usług z zakresu serwisu ogumienia dla samochodów osobowych i dostawczych. 

Wulkanizacja, w powszechnym tego słowa znaczeniu, to miejsce, w którym dokonujemy serwisu opon.​

Nasza oferta to:

Posiadamy specjalistyczny sprzęt służący do wymiany i naprawy ogumienia, m. in. nowoczesne montażownice i wyważarki komputerowe. Zapraszamy do naszego artykułu dotyczącego wulkanizacji,
z którego dowiesz się, jaka jest jej historia oraz poznasz metody naprawy opon wraz z ich wadami
i zaletami.

Przechowalnia kół

Sezonowa wymiana opon w naszych warunkach atmosferycznych to konieczność. Trudno jest przy tym uniknąć niewygodnego przechowywania, nieużywanego w sezonie, kompletu opon lub kół. Często przewozimy je w samochodzie (często nie mieszczą się w bagażniku) lub szukamy odpowiedniego dla nich miejsca, narażając się przy tym na deformację konstrukcji opony lub szybsze starzenie się gumy (w przypadku przechowywania opon w nieodpowiednich warunkach atmosferycznych). Możesz jednak łatwo uniknąć kłopotliwych skutków wynikających z nieprawidłowego przechowywania opon. Wystarczy, że zlecisz magazynowanie ich w serwisie WMW Automotive!​​

Oferujemy składowanie opon lub kół w optymalnych warunkach:

Przed umieszczeniem opon/kół w przechowalni oczyszczamy je i przeprowadzamy weryfikację ewentualnych uszkodzeń. Następnie dokonujemy odpowiedniego oznakowania, po którym opony/koła zostają umieszczone w specjalnej przechowalni WMW Automotive. W ten sposób masz pewność, że Twoje opony są stosownie przygotowane na kolejny sezon!