CENTRUM NAPRAW łÓDŹ

WMW AUTOMOTIVE

Jesteśmy profesjonalnie działającym przedsiębiorstwem,
funkcjonującym na rynku już od 2015 roku.

Oferujemy pełną gamę usług z zakresu mechaniki pojazdowej, elektroniki oraz blacharstwa i lakiernictwa. Ponadto, nasz serwis dokonuje również kompleksowych, bezgotówkowych napraw blacharsko-lakierniczych,
co oznacza, że – w przypadku zgłoszenia szkody w towarzystwie ubezpieczeniowym – nie pokrywasz z własnych środków finansowych kosztów naprawy samochodu.
Zajmujemy się przeglądami samochodowymi, w tym także przeglądami gwarancyjnymi zgodnymi z dyrektywą GVO, co oznacza, że możesz serwisować u nas auto bez obaw o utratę gwarancji! Nasz serwis oferuje wymianę opondiagnostykę oraz naprawę opon i dętek na zimno
i na gorąco
, a także prostowanie felg i wyważanie kół! Wykwalifikowani specjaliści korzystający z profesjonalnego sprzętu wykonają również każde zlecenie z zakresu geometrii i zbieżności 3D.

Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług.

Nasz serwis dysponuje specjalnym pomieszczeniem, wyposażonym w regały przeznaczone do przechowywania opon i kół! W przygotowanym do tego celu miejscu panuje optymalna temperatura i wilgotność, z dala od światła i substancji chemicznych. Takie warunki sprawiają, że Twoje opony są odpowiednio przygotowane na kolejny sezon! Co więcej – świadczymy również szeroką gamę usług związanych z obsługą urządzeń podlegających dozorowi technicznemu. Nasi fachowcy dokonują profesjonalnych przeglądów i serwisu wind samochodowych załadowczych wszystkich typów! Prowadzimy przy tym pełną, wymaganą przez UDT, dokumentację windy. Do zakresu naszych usług należy również rzeczoznawstwo samochodowe – zlecenia wykonywane są przez wykwalifikowanego rzeczoznawcę, co gwarantuje najwyższą jakość i szybki czas ich realizacji.