CENTRUM NAPRAW łÓDŹ

Pozostałe usługi

Spawalnictwo

W dzisiejszych czasach elementy karoserii, np. zderzaki, owiewki motocyklowe, osłonki, są wykonywane z wysokiej jakości sztucznych tworzyw. Zmniejsza to ogólną wagę samochodu i przede wszystkim – wpływa na koszt ewentualnej naprawy w przypadku uszkodzeń.

Wypadki i kolizje są częstą przyczyną zniszczenia zderzaków. Jednak każdy zderzak można poddać procesowi spawania. Takie zlecenie należy powierzyć wykwalifikowanemu specjaliście, który posłuży fachową radą i odpowiednio zadba o wygląd naszego auta.

WMW Automotive oferuje swoim Klientom profesjonalne usługi spawalnicze:

Nasi specjaliści pracują na profesjonalnym sprzęcie, który pozwala na zachowanie najwyższej jakości bez ryzyka uszkodzenia powierzchni spawanego elementu. Cenisz sobie wysoką jakość i profesjonalną współpracę? Zależy Ci na błyskawicznej naprawie i satysfakcjonującym efekcie końcowym? Skontaktuj się z nami już dziś!

Mieszalnia lakierów​

WMW Automotive posiada w swojej ofercie również usługę profesjonalnego doboru koloru lakieru samochodowego. Podstawą naszych działań jest odpowiednie dopasowanie i wysoka jakość koloru. Kolory lakierów dobieramy komputerowo w specjalnych technologiach lakierniczych, dzięki którym osiągamy kolor odpowiadający barwie wybranego elementu pojazdu. Dorabiamy wszystkie rodzaje lakierów, a więc matowe, metaliczne, perłowe i inne. Nasi specjaliści rzetelnie i odpowiedzialnie podchodzą do każdego zlecenia – indywidualnie dopasowują kolor lakieru do modelu pojazdu i preferencji Klienta, służąc przy tym fachową poradą.