CENTRUM NAPRAW łÓDŹ

Pozostałe usługi

Spawalnictwo

W dzisiejszych czasach elementy karoserii, np. zderzaki, owiewki motocyklowe, osłonki, są wykonywane z wysokiej jakości sztucznych tworzyw. Zmniejsza to ogólną wagę samochodu i przede wszystkim – wpływa na koszt ewentualnej naprawy w przypadku uszkodzeń.

Wypadki i kolizje są częstą przyczyną zniszczenia zderzaków. Jednak każdy zderzak można poddać procesowi spawania. Takie zlecenie należy powierzyć wykwalifikowanemu specjaliście, który posłuży fachową radą i odpowiednio zadba o wygląd naszego auta.

WMW Automotive oferuje swoim Klientom profesjonalne usługi spawalnicze:

Nasi specjaliści pracują na profesjonalnym sprzęcie, który pozwala na zachowanie najwyższej jakości bez ryzyka uszkodzenia powierzchni spawanego elementu. Cenisz sobie wysoką jakość i profesjonalną współpracę? Zależy Ci na błyskawicznej naprawie i satysfakcjonującym efekcie końcowym? Skontaktuj się z nami już dziś!

Montaż i naprawa instalacji zasilanych gazem

Nowoczesne samochodowe instalacje gazowe są systemami zaawansowanymi technicznie. Gwarancją udanego montażu jest dobranie odpowiedniej instalacji do danego modelu pojazdu, co z kolei wymaga użycia wysokiej jakości narzędzi przez wykwalifikowanych specjalistów. ​

Jak to wygląda w profesjonalnym serwisie?​

W naszym warsztacie każdy pojazd, przed montażem instalacji LPG, poddawany jest bezpłatnej diagnostyce. W ten sposób możemy zapobiec nieprawidłowej pracy systemu zasilania gazem, której winą jest wadliwa praca silnika na benzynie. Pomyślne przejście etapu diagnostyki silnika umożliwia dobór rodzaju instalacji gazowej. Doświadczeni specjaliści z WMW Automotive w Łodzi pomogą Ci dokonać odpowiedniego wyboru, uwzględniając przy tym typ układu benzynowego, moc silnika poddawanego instalacji LPG, a także osobiste preferencje właściciela samochodu: kształt i ogólny rozmiar zbiornika, miejsce wlewu do tankowania oraz przełącznika benzyna/gaz. Po dokonaniu wyboru nasi pracownicy przeprowadzają profesjonalny montaż instalacji przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Montaż instalacji zakończony jest dodatkowym sprawdzeniem i kalibrowaniem na hamowni podwoziowej. Pozwala to na sprawdzenie mocy i momentu obrotowego silnika na obu rodzajach paliwa, a także na precyzyjne zestrojenie instalacji gazowej tak, aby jej praca i osiągi były niemal identyczne, jak na benzynie.

WMW Automotive w Łodzi zajmuje się także naprawą instalacji LPG. Podstawą realizacji zlecenia jest wykonany przez nas przegląd eksploatacyjny wszystkich części instalacji gazowej. Profesjonalna diagnostyka umożliwia nam efektywną naprawę wszelkich komponentów instalacji LPG. Ponadto,
w zakres naszych usług wchodzi wymiana zbiorników LPG oraz regulacje instalacji wpływające na ich poprawne działanie.

Zastanawiasz się nad instalacją gazową w Twoim samochodzie?
Zadzwoń i umów się na bezpłatną konsultację z naszym profesjonalnym doradcą!

Mieszalnia lakierów​

WMW Automotive posiada w swojej ofercie również usługę profesjonalnego doboru koloru lakieru samochodowego. Podstawą naszych działań jest odpowiednie dopasowanie i wysoka jakość koloru. Kolory lakierów dobieramy komputerowo w specjalnych technologiach lakierniczych, dzięki którym osiągamy kolor odpowiadający barwie wybranego elementu pojazdu. Dorabiamy wszystkie rodzaje lakierów, a więc matowe, metaliczne, perłowe i inne. Nasi specjaliści rzetelnie i odpowiedzialnie podchodzą do każdego zlecenia – indywidualnie dopasowują kolor lakieru do modelu pojazdu i preferencji Klienta, służąc przy tym fachową poradą.